Attention Stockholms styrelse

Ordförande:

Pia Berkman

pia.berkman@attention-stockholm.se

 

Ordinarie ledamöter:

Miriam Isaksson - Kassör

miriam.isaksson@attention-stockholm.se

 

Linda Svensson

linda@attention-stockholm.se

 

Lena Duda Nyrén

lena.duda-nyren@attention-stockholm.se

  

Rasmus Sandsten

rasmus.sandsten@attention-stockholm.se

 

Andreas Wadlund

andreas.wadlund@attention-stockholm.se

 

Joanna Lundin

joanna.lundin@attention-stockholm.se

  

Jeanna Fransén

jeanna.fransen@attention-stockholm.se

 


Ekonomisk revisor:

Hummelkläppen , auktoriserade revisorer


Valberedning:

Fernando Nyrén

fernando@attention-stockholm.se


 

Vill du engagera dig?

Vill du engagera dig i Attention Stockholms styrelse eller valberedning? Kontakta valberedningen genom att skicka e-post till fernando@attention-stockholm.se 

Skriv ut E-post

Kontakta oss

Telefon:
08-410 885 60

Telefontid:

OBS! v23 utgår telefontiden pga semester

Tisdagar (ej röd dag): 12.30-14.30

Vi svarar på frågor om vår verksamhet och om föreläsningar.

Frågor om medlemsskap 
Kontakta Riksförbundet Attention: www.attention.se

För frågor kring rättigheter, stöd eller rådgivning
Kontakta Attention Stockholms Län:
www.attention-stockholmslan.se

Attention Stockholm

Wennerbergsgatan 1, 1 tr ned
112 58 Stockholm

E-post:
info@attention-stockholm.se


Organisationsnummer:
802438-7394

BankGiro:
227-5253

 

 

Medlemsrådgivning

Attention Stockholms län samordnar medlemsrådgivningen. Om du vill boka medlemsrådgivning, kontakta Attention Stockholms län.

Kontakta Attention Stockholms län här


 

Våra verksamheter

Barn, ungdom och ung vuxen

Vuxen med egen NPF

Närstående

Är du yrkesverksam?

Läs mer HÄR

Har du frågor?

Läs vanliga frågor och svar HÄR eller kontakta oss genom att skicka e-post till info@attention-stockholm.se

Lokalföreningar i Stockholmsområdet

  • Attention Stockholms län
  • Attention Haninge-Tyresö
  • Attention Huddinge-Botkyrka-Salem
  • Attention Nacka/Värmdö
  • Attention Nynäshamn
  • Attention Roslagen
  • Attention Sollentuna
  • Attention Stockholm
  • Attention Sigtuna
  • Attention Södertälje/Nykvarn
  • Attention Globen med omnejd
  • Attention Järfälla/Upplands Bro
  • Attention Solna-Sundbyberg
  • Attention Täby med omnejd