Attention Stockholms styrelse

Ordförande:

Lasse Camehagen - ordförande

lasse.camehagen@outlook.com

 

Ordinarie ledamöter:

Björn Boström - Kassör

bjorn@attention-stockholm.se 

 

Miriam Isaksson 

miriam.isaksson@attention-stockholm.se

 

Pia Berkman

pia.berkman@attention-stockholm.se

 

Linda Svensson

svelindas@gmail.com

 

Noam Ringer

noam.ringer@edu.su.se

 

Lena Duda Nyrén

lena.duda-nyren@attention-stockholm.se

 

Anya Rydberg

anja@attention-stockholm.se 

 

Suppleant:

Filip Carlsson

filip.carlsson@resursteamet.se

 

 


Ekonomisk revisor:

Hummelkläppen , auktoriserade revisorer


 

Valberedning:

Margareta Hedström

margareta@attention-stockholm.se 

Skriv ut E-post

Kontakta oss

Telefon:
08-410 885 60

Telefontider:
Telefontiden är inställd vecka 42!

Nästa telefontid: 26 oktober kl 13-15

Vi svarar på frågor om vår verksamhet och om föreläsningar.

Frågor om medlemsskap 
Kontakta Riksförbundet Attention: www.attention.se

För frågor kring rättigheter, stöd eller rådgivning
Kontakta Attention Stockholms Län:
www.attention-stockholmslan.se

Attention Stockholm

Wennerbergsgatan 1, 1 tr ned
112 58 Stockholm

E-post:
info@attention-stockholm.se


Organisationsnummer:
802438-7394

BankGiro:
227-5253

 

 

Medlemsrådgivning

Attention Stockholms län samordnar medlemsrådgivningen. Om du vill boka medlemsrådgivning, kontakta Attention Stockholms län.

Kontakta Attention Stockholms län här


 

Frågor om föreläsningar?

Telefon:
08-410 885 60

E-post:
info@attention-stockholm.se

Lokalföreningar i Stockholmsområdet

  • Attention Stockholms län
  • Attention Haninge
  • Attention Huddinge-Botkyrka
  • Attention Nacka/Värmdö
  • Attention Nynäshamn
  • Attention Roslagen
  • Attention Sollentuna
  • Attention Stockholm
  • Attention Sigtuna
  • Attention Södertälje/Nykvarn