Attention Stockholms styrelse

Ordförande:

Pia Berkman

pia.berkman@attention-stockholm.se

 

Ordinarie ledamöter:

Miriam Isaksson - Kassör

miriam.isaksson@attention-stockholm.se

 

Linda Svensson

linda@attention-stockholm.se

 

Lena Duda Nyrén

lena.duda-nyren@attention-stockholm.se

  

Rasmus Sandsten

rasmus.sandsten@attention-stockholm.se

 

Andreas Wadlund

andreas.wadlund@attention-stockholm.se

 

Joanna Lundin

joanna.lundin@attention-stockholm.se

  

Jeanna Fransén

jeanna.fransen@attention-stockholm.se

 


Ekonomisk revisor:

Hummelkläppen , auktoriserade revisorer


Valberedning:

Fernando Nyrén

fernando@attention-stockholm.se


 

Vill du engagera dig?

Vill du engagera dig i Attention Stockholms styrelse eller valberedning? Kontakta valberedningen genom att skicka e-post till fernando@attention-stockholm.se 

Skriv ut E-post

Kontakta oss

Telefon:
08-410 885 60

Telefontid:

Tisdagar (ej röd dag): 12.30 - 14.30

OBS! Telefontiden semesterstängd v29, 30 och 31 - det går dock bra att mejla till info@attention-stockholm.se

Vi svarar på frågor om vår verksamhet och om föreläsningar.

Attention Stockholm

Wennerbergsgatan 1, 1 tr ned
112 58 Stockholm

E-post:
info@attention-stockholm.se

Organisationsnummer:
802438-7394

BankGiro:
227-5253

Frågor kring rättigheter eller stöd 

Rådgivning kring rättigheter och stöd hänvisas till medlemsrådgivningen. För att boka medlemsrådgivning, kontakta Attention Stockholms län.

Kontakta Attention Stockholms län här >>


 

Frågor om medlemskap

Kontakta riksförbundet Attention här >>

Våra verksamheter

Barn, ungdom och ung vuxen

Vuxen med egen NPF

Närstående

Är du yrkesverksam?

Läs mer HÄR

Har du frågor?

Läs vanliga frågor och svar HÄR eller kontakta oss genom att skicka e-post till info@attention-stockholm.se

Lokalföreningar i Stockholmsområdet

  • Attention Stockholms län
  • Attention Haninge-Tyresö
  • Attention Huddinge-Botkyrka-Salem
  • Attention Nacka/Värmdö
  • Attention Nynäshamn
  • Attention Roslagen
  • Attention Sollentuna
  • Attention Stockholm
  • Attention Sigtuna
  • Attention Södertälje/Nykvarn
  • Attention Globen med omnejd
  • Attention Järfälla/Upplands Bro
  • Attention Solna-Sundbyberg
  • Attention Täby med omnejd